Hier vindt u groep 3/4 b
Hallo, welkom op de klassenpagina van groep 3/4B.
We stellen ons graag eerst even voor. In groep 3/4B zitten Dylano, Stan, Wouter, Thalia, Daisy, Finn, Chimène, Ramay, Yusuf, Salim, Suhaymi, Joyce, Mary, Skip, Juliëtte, Tim, Alisha, Jens, Nikki en Kick-Jay. Onze meester heet meester Michael.

Onze groep is een hele speciale groep. Er zitten niet alleen kinderen in groep 3 maar ook kinderen in groep 4. Wij zijn een combinatiegroep 3/4.
Na een lange en lekkere vakantie was het maandag 23 augustus zover. Het was voor ons allemaal best spannend de 1e schooldag. Een nieuwe klas, nieuwe kinderen en veel nieuwe dingen die we gaan leren. Vanaf de 1e dag ging het erg goed!
De kinderen van groep 3 leren dit schooljaar lezen, schrijven en rekenen. In groep 3 hebben we al veel nieuwe woordjes geleerd en we kunnen zelfs al in leesboekjes lezen. Tijdens rekenen gebruiken we soms onze fiches om mee te tellen.
Als we gaan schrijven beginnen we meestal met schrijfdans. We kunnen allemaal al goed dansen op de muziek van de vulkaan.

De kinderen van groep 4 werken al heel goed met een weektaak. Op deze weektaak staat wat wij in een week moeten doen. We mogen zelf kiezen in welke volgorde we dit gaan maken. In groep 4 hebben we niet (net zoals in groep 3) taal, rekenen en schrijven maar ook elke dag spelling. Voor al deze vakken hebben we verschillende schriftjes en werkboeken waar wij uit werken.
Op de foto’s kunnen jullie zien hoe gezellig het er in onze klas uit ziet, en hoe goed we elkaar al kunnen helpen.